Facebook

YouTube

Newsletter

katalogi

Zaloguj się do strefy klienta.

Zaloguj się do strefy dealera.

koszyk

Analizatory Składu Ciała - SKLEP

Firma VITAKO Sp. z o. o. - bezpośredni importer profesjonalnych medycznych Analizatorów Składu Ciała wiodących producentów, zaprasza do współpracy: Sklepy medyczne: Sklepy medyczne, apteki i punkty sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego Sklepy fitness: Sklepy specjalizujące się w sprzęcie fitness i akcesoriach do treningu które mogą również oferować analizatory składu ciała BIA jako część swojej oferty.

BCM / Body Cell Mass / Masa Komórkowa & PA / Phase Angle Kąt / Fazowy

Zachowanie stałej BCM Masy Komórkowej - to główny cel we wszystkich formach terapii żywieniowej. Nawet w dietach odchudzających utrata BCM nie powinna przekroczyć 20% jej pierwotnej wartości. Utrata masy komórkowej zmniejsza zdolność do właściwego reagowania organizmu na urazy lub chorobę. Utrata BCM może wystąpić m.in. w przypadku przejściowej utraty wody wewnątrzkomórkowej.

Analizator Składu Ciała na Eventy i Wydarzenia Sportowe

Analizatory składu ciała dedykowane na eventy są doskonałym narzędziem do promocji zdrowego stylu życia oraz edukacji na temat składu ciała i zdrowego odżywiania wśród uczestników różnego rodzaju imprez i wydarzeń. Dzięki nim można przyciągnąć uwagę uczestników, dostarczyć im ciekawych informacji na temat ich składu ciała oraz zachęcić do podejmowania działań na rzecz poprawy zdrowia i kondycji fizycznej.

Analizator BIA dla dzieci

Wybór najlepszego analizatora składu ciała BIA do pomiaru dzieci zależy od kilku czynników, takich jak dostępność, budżet, dokładność pomiarów oraz specyficzne potrzeby i preferencje użytkownika.

Wyposażenie gabinetu dietetyka

W gabinecie dietetyka niezbędne jest odpowiednie wyposażenie, które umożliwi dietetykowi efektywną pracę oraz zapewni komfort i bezpieczeństwo klientom. Oto kilka podstawowych elementów, które są powszechnie uznawane za niezbędne w gabinecie dietetyka:

VITAKO & VBODY - Sklep z analizatorami masy ciała

Sklep vbody.pl z Analizatorami Składu Ciała oferuje różne modele i marki analizatorów, aby sprostać różnym potrzebom i preferencjom klientów. W naszym sklepie można otrzymać również doradztwo dotyczące wyboru odpowiedniego analizatora masy ciała oraz instrukcje dotyczące jego użytkowania i interpretacji wyników.

BCM: Body Cell Mass, Masa komórkowa

BCM: Body Cell Mass, Masa komórkowa - składa się z wody wewnątrzkomórkowej i protein. To suma wszystkich spalających tlen, metabolicznie aktywnych komórek, czyli mięśni (mięśni szkieletowych, mięśnia sercowego, mięśni gładkich), narządów wewnętrznych, układu pokarmowego, krwi, gruczołów i układu nerwowego. Każda tkanka organizmu człowieka stanowi pewną część BCM.

Analiza Składu Ciała [BCA, Body Composition Analysis]

Analiza Składu Ciała [BCA, Body Composition Analysis] – to porównanie parametrów otrzymanych w wyniku pomiaru składu ciała na analizatorze, do zakresów referencyjnych* dla tych parametrów. * Zakres referencyjny (MIN – MAX) – przedział, w jakim powinien mieścić się prawidłowy wynik badania.

OFERTA WSPÓŁPRACY B2B

Oferta dotyczy dystrybucji (sprzedaży lub dzierżawy) dla pacjentów/klubowiczów/klientów osobistych, klinicznie przebadanych narzędzi do monitorowania zmian zawartości tłuszczu brzusznego oraz zmian zawartości mięśni w trakcie trwania diety / treningu

Linia Analizatorów Składu Ciała ACCUNIQ, Selvas Healhcare

Słowo "Accuniq" powstało przez połączenie dwóch elementów: "Accu" i "Unique".

Prestiżowe usługi dietetyczne w gabinetach medycznych

Prestiżowy wizerunek gabinetu może przyciągać klientów, partnerów biznesowych i utalentowanych pracowników. W przypadku usług dietetycznych, prestiż może oznaczać wysoki standard świadczonych usług, zaufanie klientów do kompetencji specjalistów oraz zastosowanie zaawansowanych technologii czy metod.

Dlaczego dzieci lubią wizyty dietetyka w przedszkolu / szkole oraz pomiar składu ciała na analizatorze?

Dzieci mogą być zainteresowane pomiarem składu ciała z różnych powodów

Automatyczny Pre-Doppler DO BADAŃ PRZESIEWOWYCH

Aparat MESI ABPI MD to innowacyjne urządzenie do automatycznego pomiaru wskaźnika kostka-ramię. Dzięki anatomicznej budowie mankietów i symultanicznemu pomiarowi ciśnienia skurczowego metodą oscylometryczną w zaledwie 3 minuty otrzymujemy wiarygodne i powtarzalne wyniki. Pomiar wskaźnika kostka-ramię opiera się na porównaniu ciśnienia krwi na wybranym ramieniu i obu nogach w okolicy kostki. Badanie jest bezinwazyjne i bezbolesne, a prosta procedura pozwala na bezproblemowe prowadzenie licznych przesiewowych badań na pacjentach z grupy podwyższonego ryzyka. Jest to szczególnie korzystne z powodu specyfiki choroby, która w większości przypadków przebiega bez widocznych objawów.

Zestaw Antropometryczny, narzędzia pomiarowe stosowane w antropometrii

Antropometria to nauka zajmująca się pomiarami ciała ludzkiego. Żywienie jest kluczowym determinantem zdrowia, a do rozwiązania wielu problemów żywieniowych stanowiących zagrożenie dla zdrowia publicznego, potrzebne są dane z badań antropometrycznych przeprowadzanych w obrębie danej populacji. Poza oceną spożycia pokarmów, kwestionariuszami, badaniami hematologicznymi i biochemią odżywienia, ocena stanu odżywienia wymaga serii pomiarów postury człowieka, masy ciała i uzyskania innych danych antropometrycznych (np. obwód brzucha / talii).

Analizatory Składu Ciała. Przeczytaj, zanim kupisz analizator

Analizatory Składu Ciała. Przeczytaj, zanim kupisz analizator. Profesjonalne analizatory składu ciała są urządzeniami wykorzystywanymi przez wykwalifikowanych specjalistów w celu uzyskania precyzyjnych wyników składu ciała pacjentów. Oto kilka różnic między profesjonalnymi, a konsumenckimi analizatorami składu ciała:

TECHNIKA GONIOMETRYCZNA UKŁADU RUCHU

Przyrząd dedykowany dla: chirurgów / ortopedów / traumatologów / reumatologów / osteopatów / podologów / fizjoterapeutów / rehabilitantów Plurimetr Rippsteina (Dr. Rippstein, Plurimeter-V; Szwajcaria) jest rodzajem inklinometru wypełnionego oleistą cieczą, zawiera igłę ważoną, która bez względu na położenie urządzenia zawsze znajduje się w pionie. Za jego pomocą można wykonać np. pomiar postawy i zakresu ruchu kręgosłupa, pomiar kąta kifozy piersiowej (KKP), pomiar kąta lordozy lędźwiowej (KLL).

Analiza BIS - zastosowanie w ocenie obrzęków limfatycznych

Obrzęk limfatyczny jest definiowany jako nagromadzenie białka i płynu w śródmiąższu pozanaczyniowym i jest powszechnie znany jako achroniczne zaburzenie układu limfatycznego. Wtórny obrzęk limfatyczny jest przewlekłym, wyniszczającym, trwającym całe życie powikłaniem, które występuje po operacji raka piersi i radioterapii. To zaburzenie objawia się jako powiększenie i zniekształcenie jednej kończyny, jego objawami są też ból, obrzęk z wżerami, zwłóknienie, nawracające infekcje, ograniczony zakres ruchu lub dyskomfort.

Zastosowanie Aparatu ImpediMed SFB7 BIS

Aparat do spektroskopii bioimpedancyjnej (BIS) SFB7 firmy ImpediMed jest powszechnie stosowanym narzędziem do pomiaru impedancji elektrycznej, znalazł szerokie zastosowanie w różnorodnych badaniach klinicznych. Aparat jest dystrybuowany na rynku w celu oceny składu ciała u poszczególnych osób zdrowych i chorych. Urządzenie umożliwia eksport zebranych danych dotyczących bioimpedancji, a nie tylko szacunkowych wyników składu ciała, dlatego jest może być szeroko stosowane w badaniach naukowych.

PAD (chorobą tętnic obwodowych)

PAD, zwana także chorobą tętnic obwodowych, jest spowodowana miażdżycą tętnic lub nagromadzeniem blaszek miażdżycowych, które zmniejszają przepływ krwi w tętnicach obwodowych — naczyniach krwionośnych przenoszących krew z serca do innych części ciała. Ten temat dotyczący zdrowia koncentruje się na najczęstszym typie PAD, zwanym „PAD kończyn dolnych”, który zmniejsza przepływ krwi do nóg i stóp.

Mesi ABPI MD - nowy aparat z ekranem dotykowym już jest dostępny! Diagnostyka wczesnej choroby tętnic obwodowych (PAD).

Prezentujemy niezbędny aparat dedykowany do badań przesiewowych w gabinetach POZ. Aparat MESI ABPI MD jest innowacyjnym urządzeniem wykorzystywanym do pomiaru wskaźnika kostka - ramię stosowanego w diagnostyce choroby tętnic obwodowych (ang.PAD – peripheral artery disease). Profilaktyka choroby tętnic obwodowych (PAD), polega na wczesnym wykryciu zablokowanych tętnic, aby zapobiec poważnym powikłaniom. W przeciwnym razie choroba może prowadzić do niebezpiecznych zdarzeń, takich jak zawał serca, udar, owrzodzenie lub amputacja. Ponadto większość pacjentów jest bezobjawowa, prawie 70% pacjentów nie odczuwa bólu ani zmian w kończynach dolnych.

Jaki Analizator Składu Ciała wybrać? Selvas Healthcare, Jawon Medical, Impedimed, Seca, Inbody, Tanita - na rynku są dostępne Analizatory Składu Ciała kilku producentów.

Jaki Analizator Składu Ciała wybrać? Selvas Healthcare, Jawon Medical, Impedimed, Seca, Inbody, Tanita - na rynku są dostępne Analizatory Składu Ciała kilku producentów. Nasza firma posiada w ofercie Analizatory Składu Ciała różnych producentów, doświadczeni pracownicy odpowiedzą z przyjemnością na wszystkie pytania i doradzą Państwu w wyborze optymalnego sprzętu. Posiadamy 14 lat doświadczenia w sprzedaży medycznych Analizatorów Składu Ciała oraz Instrumentów Antropometrycznych.

Analizator składu ciała dla dzieci, polecany model: Accuniq BC300 producenta Selvas Healthcare.

W przypadku dzieci i młodzieży, pomiar składu ciała na analizatorze jest przede wszystkim ciekawym doświadczeniem i zdecydowanie motywuje do zwrócenia uwagi na zdrowy styl życia. Zmusza dzieciaki do refleksji i zachęca do poszukiwania sposobów na utrzymanie swojego ciała w zdrowiu i dobrej kondycji.

Medycyna Estetyczna Warszawa, Konstancin-Jeziorna.

W naszej działalności wykorzystujemy medyczny Analizator Składu Ciała, model Accuniq BC380, który jest świetnym dopełnieniem naszej oferty. Pozwala na uzyskanie precyzyjnych informacji o budowie organizmu, jego składzie i proporcjach. Dzięki niemu, w szybki i czytelny sposób możemy obserwować zmiany w procesach zachodzących na etapie komórkowym (otyłość sarkopeniczna, przewodnienie, odwodnienie, przyrost lub utrata masy mięśni). Urządzenie wspomaga pracę dietetyka, w jasny sposób wskazując cel do realizacji.

Antropometr profesjonalny METRISIS - instrument dedykowany m.in. dla Centrów Symulacji Medycznej

Antropometr - służy do pomiaru wymiarów ciała ludzkiego, zwłaszcza w pionie. Wyposażony jest w 1 zestaw przesuwnych klocków, a także 1 zestaw zaokrąglonych końcówek, co sprawia, że pomiar każdej części ludzkiego ciała jest wygodniejszy i dokładniejszy.

W Katedrze Mikrobiologii Stosowanej i Fizjologii Żywienia Człowieka, ZLJT w Szczecinie, wykorzystywany jest aparat do określania składu ciała AccuniqBC720

W Katedrze Mikrobiologii Stosowanej i Fizjologii Żywienia Człowieka, ZLJT w Szczecinie, wykorzystywany jest aparat do określania składu ciała AccuniqBC720. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu aparat komunikuje się z laptopem, co umożliwia szybkie odczytywanie wyników i ich archiwizację oraz łatwy i zrozumiały odczyt dla pacjenta. Dużym atutem urządzenia jest możliwość oznaczenia zawartości tkanki tłuszczowej i mięśniowej w poszczególnych segmentach ciała.

Zapraszam na profesjonalną analizę składu ciała, którą robię za pomocą medycznego analizatora Accuniq BC310

Zapraszam na profesjonalną analizę składu ciała, którą robię za pomocą medycznego analizatora Accuniq BC310. Jest to prosty i szybki sposób na zbadanie kondycji Twojego ciała! Dzięki analizie możesz w szybki i łatwy sposób zbadać swój skład ciała m.in. wagę, BMI, zawartość tkanki tłuszczowej, ilość mięśni czy ilość wody w swoim organizmie. Samo badanie trwa zaledwie kilkanaście sekund. Sprawdź szczegóły na stronie: https://dietetyk-paulina.pl/analiza-skladu-ciala

Instruktaż montażu kolumny do medycznego analizatora składu ciała, model Accuniq BC310.

Instruktaż montażu kolumny do analizatora, model Accuniq BC310. Film przygotowała Zosia Rogala, studentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w ramach realizacji stażu w naszej firmie. Dziękujemy Zosi za zaangażowanie i ambitne podejście do przydzielanych zadań.

Komfortowa Mata Medyczna Podłogowa przed Analizator Składu Ciała, GelPro, kolor: medical blue

Mata medyczna podłogowa przed analizator, GelPro: - wykonana z materiałów ekologicznych - bezwonna - łatwa w czyszczeniu i dezynfekcji, powłoka antybakteryjna - wodoodporna i nie wchłania wilgoci - powierzchnia antypoślizgowa - wykonana z warstw materiałów, w tym żel terapeutyczny chłodzący oraz pianka elastyczna - komfortowa dla bosych stóp - mięciutka i relaksująca powierzchnia - komfortowa dla stóp w obuwiu - niweluje zmęczenie i odpręża

Black Friday

Black Friday, 25.11.2022 r. (21.11.2022 - 09.12.2022)

Demonstracja Analizatorów Składu Ciała

Zapraszamy do fizycznych oględzin przed zakupem wszystkich modeli analizatorów z naszej oferty.

Solo Abadi i nowa linia profesjonalnych instrumentów antropometrycznych Metrisis

Prezentujemy nową linię instrumentów antropometrycznych Metrisis

Film prezentujący medyczny Analizator Składu Ciała, model Accuniq BC310

Film prezentujący medyczny Analizator Składu Ciała, model Accuniq BC310, zapraszamy do obejrzenia.

Film prezentujący medyczny Analizator Składu Ciała, model Accuniq BC300

Film prezentujący medyczny Analizator Składu Ciała, model Accuniq BC300, zapraszamy do obejrzenia.

Lepsze ceny na medyczne analizatory składu ciała w okresie #pandemii.

W firmie VITAKO Sp. z o. o. (VITAKO.pl) jest możliwość zakupienia taniej medycznego analizatora składu ciała, jeśli zakupu dokonuje jednocześnie minimum 5 umówionych ze sobą osób

Wyprzedaż drobnego asortymentu antropometrycznego, grudzień 2020 r.

Cennik asortymentu wyprzedawanego znajduje się tutaj: https://www.vbody.pl/pobierz-katalog.html Tel.: 505 522 888, email.: biuro@vitako.pl

http://accuniq.pl/

http://accuniq.pl/

FEM - Fitness Experience Management Warszawa, Prezentacja Analizatorów Składu Ciała i Instrumentów Antropometrycznych

Zapraszamy do przetestowania sprzętu, w tym najnowszych, innowacyjnych analizatorów BIA: Accuniq BC380 i Biody Xpert Zm.

Accuniq na targach medycznych w Dusseldofie

W dniach 18-21 listopada 2019 odbyły się targi medyczne w Dusseldorfie. Asortyment producenta Selvas Healthcare (analizatory składu ciała Accuniq oraz cisnieniomierze automatyczne) cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Poznań, 9-10 maj 2019, Ogólnopolska konferencja DIETETYKA - WYZWANIA W 2019 ROKU

Ogólnopolska konferencja DIETETYKA - WYZWANIA W 2019 ROKU Pod patronatem honorowym Rektora dr hab. Dawida Murawy, prof. WSZUiE, prof. UZ Konferencja jest skierowana do: lekarzy, pielęgniarek, dietetyków, trenerów, instruktorów sportu i rekreacji, zawodników (sport wyczynowy i amatorski), studentów. https://konferencja.wszuie.pl/

Nowy Katalog VITAKO 2019

Katalog VITAKO zestawienie asortymentu z przykładami zestawów, 2019

Warszawa, 9-10 marzec 2019, III konferencja Insulinooporność – Problem XXI wieku

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko. Będziemy prezentowali jak zawsze wybrane Analizatory Składu Ciała oraz Instrumenty Antropometryczne. https://insulinoopornosc.com/iii-konferencja-insulinoopornosc-problem-xxi-wieku-juz-w-marcu-w-warszawie/

X Konferencja Adeptów Fizjologii: Homeostaza – mikrobiom – ksenobiotyki

Celem tego cyklicznie organizowanego spotkania jest stworzenie interdyscyplinarnego forum do prezentacji osiągnięć naukowych studentów, młodych pracowników nauki oraz ich opiekunów. Uczestnikami konferencji mogą być studenci kierunków biologicznych i medycznych oraz pracownicy jednostek nauk podstawowych i klinicznych, których przedmiotem zainteresowań są badania funkcji i dysfunkcji organizmu ludzi i zwierząt.

Lekki, przenośny, medyczny Analizator Składu Ciała dla Trenerów Personalnych i Dietetyków mobilnych

W marcu roku 2018 dodaliśmy do oferty niezwykłe produkty producenta eBIODY: Biody Xpert - przeznaczony dla lekarzy i dietetyków, oraz Biody Coach - przeznaczony dla trenerów personalnych. Skontaktuj się z nami i zapytaj o te produkty! Zapraszamy.

16-17 marzec 2018: II Konferencja Limfologiczna, której tematem głównym są: OBRZĘKI LIMFATYCZNE W ONKOLOGII

Pan Prof. dr hab. n. med. Andrzej Szuba – Prezes Sekcji Limfologii Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Kierownik Zakładu Angiologii UM we Wrocławiu organizuje II Konferencję Limfologiczną, której tematem głównym są: OBRZĘKI LIMFATYCZNE W ONKOLOGII. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, oraz na stoisko wystawiennicze VITAKO.

IV Krajowa Konferencja pt. „Żywienie – aktywność fizyczna – promocja zdrowia w zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym”

Zapraszamy do udziału w konferencji: 15-16 września 2017 roku, Zamek Biskupi Janów Podlaski.

Jakie Analizatory Składu Ciała wybierają wiodące placówki medyczne, dietetyczne i sportowe?

model 2w1 stacjonarny i przenośny, ultralekki, kolumna składana za pomocą pokręteł najwyższa jakość w najlepszej cenie

Wypożyczanie Analizatora Składu Ciała

Oferujemy na wynajem profesjonalne medyczne Analizatory Składu Ciała. Analizator z kolumną składaną za pomocą pokręteł. Wieloczęstotliwościowy pomiar całego ciała oraz segmentów. Wygodna plastikowa walizka transportowa na kółkach. Wydruk z drukarki termicznej wbudowanej, lub kolorowy wydruk z oprogramowania. Analizator Składu Ciała stacjonarny kolumnowy medyczny - dzierżawa długoterminowa.

Nowy Katalog: Zestawienie Asortymentu VITAKO

Katalog prześlemy bezpłatnie pocztą do wszystkich zainteresowanych osób.

Doradca Klienta - Oferta Pracy

Doradca Klienta w firmie VITAKO jest specjalistą technicznym i merytorycznym w zakresie oferowanego przez firmę asortymentu.

Konkurs - do 28 lutego 2017

Zapraszamy na konkurs organizowany przez Centrum Szkoleniowe PALETA DIET i importera asortymentu dla specjalistów Health & Nutrition Care, firmę VITAKO.

Profesjonalne fałdomierze dla uczestników szkoleń!

Centrum Szkoleń Dietetyki Klinicznej nawiązało współpracę z firmą Vitako. Co miesiąc jeden z uczestników naszych szkoleń otrzyma profesjonalny fałdomierz zegarowy typu harpenden z oprogramowaniem o wartości 1800 złotych!

Dyżur Sylwester 31.12.2015

W dniu 31.12.2015 biuro czynne w godzinach 8.00-13.00.

VI Konferencja Żywienie i Choroby, 28 listopada 2015, Wrocław

Serdecznie zapraszamy na VI Konferencję Żywienie i Choroby, która odbędzie się 28 listopada we Wrocławiu.

Relacja z V Zjazdu PTBO "Czy otyłość ma płeć" 17-19 września 2015 Białystok

Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia fotorelacji z V-tego Zjazdu Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością "Czy otyłość ma płeć".

Fiwe- Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellnes, Warszawa 12-13.09.2015

Serdecznie zapraszamy do przeczytania i obejrzenia fotorelacji z FIWE- Międzynarodowych Targów Branży Fitness & Wellnes, które odbyły się w dniach 12-13 września 2015 roku w Warszawie.

Vitako & Eurofitness w Azoty Arena- Dni Otwarte

Zapraszamy na organizowane przez Eurofitness w Azoty Arenie Dni Otwarte. W programie przewidziane są atrakcje, takie jak spotkanie z dietetykiem sportowym, pokaz kulinarny.

Standardy leczenia dietetycznego 2015- otyłość PTD , 10.10.2015 Warszawa

Serdecznie zapraszamy na Konferencję Naukowo-Szkoleniową " Standardy postępowania dietetycznego 2015- Otyłość, która odbędzie się 10.października 2015 r. w Warszawie.

I Zjazd Polskiego Towarzystwa Dietetyki Sportowej, Warszawa 02-03 październik 2015,

W dniach 02-03 październik 2015 w Warszawie odbędzie się I Zjazd Towarzystwa Dietetyki Sportowej.

Sportowe pożegnanie Lata z Anną Lewandowską, 06.09.2019 Azoty Arena, Szczecin

Zapraszamy na sportowe pożegnanie lata z Anna Lewandowską w Azotach Arena, które odbędzie się w dniu 06.09.2015, Szczecin.

" Żywienie- Aktywność Fizyczna- Promocja Zdrowia w Zapobieganiu Chorobom Cywilizacyjnym", Biała Podlaska 25.09-26.09.2015,

W dniach 25.09-26.09.2015 w Białej Podlaskiej odbędzie się III Krajowa Konferencja Naukowa - "Żywienie- Aktywność Fizyczna- Promocja Zdrowia w Zapobieganiu Chorobom Cywilizacyjnym".

"Dietetyka i regulacja metabolizmu. I Ogólnopolska Konferencja Młodych Badaczy", Warszawa 24.09.2015

W dniu 24.09.2015 w Warszawie odbędzie się wydarzenie " Dietetyka i regulacja metabolizmu. I Ogólnopolska Konferencja Młodych Badaczy" organizowana przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego.

XXXI Zjazd Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej, Zielona Góra 17.09-19.09.2015

W dniach 17.09-19.09.2015 w Zielonej Górze odbędzie się XXXI Zjazd Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej.

V Zjazd PTBO "Czy otyłość ma płeć", Białystok 17.09-19.09.2015,

W dniach 17.09-19.09.2015 w Białymstoku odbędzie się V Jubileuszowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością, tematem wiodącym Zjazdu jest "Czy otyłość ma płeć".

XVL Ogólnopolska Konferencja Naukowa Polskiego Towarzystwa Antropologicznego

W dniach 16.09-18.09 2015 w Poznaniu odbędzie się XVL Ogólnopolska Konferencja Polskiego Towarzystwa Antropologicznego " Człowiek wobec wyzwań środowiska życia". Organizatorem konferencji jest Polskie Towarzystwo Antropologiczne.

FIWE- Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellnes, Warszawa 12-13.09.2015

W dniach 12-13 września 2015 odbędą się międzynarodowe targi FIWE branży Fitness & Wellnes.

Inżynier Sprzedaży - praca

Firma VITAKO oferuje ciekawą i stabilną pracę dla absolwentów kierunków: Żywienie człowieka, Dietetyka, Medycyna, Biotechnologia

KALENDARIUM WYDARZEŃ

baty
activinsights
jawonmed
juwell
impedimed
selvas
aminogram (ebiody)
trystom
gelpro
sozo
lumie
accuniq
metrisis
gelprocom
solo abadi
Copyright 2015 © Vitako.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.