Facebook

YouTube

Newsletter

katalogi

Zaloguj się do strefy klienta.

Zaloguj się do strefy dealera.

koszyk

Medycyna Estetyczna Warszawa, Konstancin-Jeziorna.


Klinika DF Medica – Medycyna
Klinika Dr Beata Dethloff -  Medycyna Estetyczna
Warszawa, Konstancin-Jeziorna

"Obszar naszej działalności to medycyna/dietetyka spersonalizowana, w których wykorzystujemy wiele narzędzi diagnostycznych, by do każdego pacjenta podejść indywidualnie. Przekrój naszych klientów jest bardzo szeroki, począwszy od tych, którzy korzystają z dobrodziejstw naszej kliniki medycyny estetycznej, po tych, którzy korzystają z różnych badań: genetycznych, nadwrażliwości pokarmowej, składu flory jelitowej itp. Nasi pacjenci zmagają się z wieloma problemami zdrowotnymi, więc staramy się robić różnorodne badania, żeby podchodzić do nich holistycznie. Mamy pacjentów z chorobami metabolicznymi, autoimmunologicznymi, chorobami przewodu pokarmowego - przekrój jest bardzo szeroki.
W naszej działalności wykorzystujemy medyczny Analizator Składu Ciała, model Accuniq BC380, który jest świetnym dopełnieniem naszej oferty.  
Pozwala na uzyskanie precyzyjnych informacji o budowie organizmu, jego składzie i proporcjach. Dzięki niemu, w szybki i czytelny sposób możemy obserwować zmiany w procesach zachodzących na etapie komórkowym (otyłość sarkopeniczna, przewodnienie, odwodnienie, przyrost lub utrata masy mięśni).
Urządzenie wspomaga pracę dietetyka, w jasny sposób wskazując cel do realizacji. Dodatkowym atutem jest segmentowa analiza składu ciała, szczególnie przydatna u osób po kontuzji lub tych, które budują muskulaturę poprzez ćwiczenia siłowe.
Wyniki badania są przejrzyste i łatwe w interpretacji, a śledzenie zmian w składzie ciała pozwala obserwować efekty zabiegów medycyny estetycznej, dietoterapii czy planu treningowego. Przekazane na raporcie A4 lub jako wydruk termiczny, są atrakcyjne i zrozumiałe również dla naszych pacjentów.
Polecamy medyczny Analizator Składu Ciała producenta Selvas Healthcare, model Accuniq BC380, jako sprzęt przydatny w praktyce lekarza i dietetyka klinicznego."
 
 
Powrót

KALENDARIUM WYDARZEŃ

baty
activinsights
jawonmed
juwell
impedimed
selvas
aminogram (ebiody)
trystom
gelpro
sozo
lumie
accuniq
metrisis
gelprocom
solo abadi
Copyright 2015 © Vitako.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: INTERPROG Krzysztof Krotowski