Facebook

YouTube

Newsletter

katalogi

Zaloguj się do strefy klienta.

Zaloguj się do strefy dealera.

koszyk

W Katedrze Mikrobiologii Stosowanej i Fizjologii Żywienia Człowieka, ZLJT w Szczecinie, wykorzystywany jest aparat do określania składu ciała AccuniqBC720

W Katedrze Mikrobiologii Stosowanej i Fizjologii Żywienia Człowieka, ZLJT w Szczecinie, wykorzystywany jest aparat do określania składu ciała AccuniqBC720. Komunikaty głosowe w języku polskim sprawiają, że urządzenie jest przyjazne w użytkowaniu i łatwe w obsłudze.
Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu aparat komunikuje się z laptopem, co umożliwia szybkie odczytywanie wyników i ich archiwizację oraz łatwy i zrozumiały odczyt dla pacjenta.
Dużym atutem urządzenia jest możliwość oznaczenla zawartości tkanki tłuszczowej i mięśniowej w poszczególnych segmentach ciała.
Bardzo przydatną funkcją aparatu Accuniq BC720 jest także mozliwość pomiaru pojawiających się obrzęków, co jest szczególnie istotne dla osób starszych.
Warto także podkreślić, że firma Vitako nie pozostawia kupującego bez wsparcia - podczas obsługi urządzenia zawsze można liczyć na ich życzliwą radę i pomoc.

dr hab. inż. Joanna Sadovska, prof. ZUT
https://vbody.pl/images/logotyp/new/joanna-sadowska-referencje.pdf

#accuniqBC720
#medicalbodycompositionanalyzer
Powrót

KALENDARIUM WYDARZEŃ

baty
activinsights
jawonmed
juwell
impedimed
selvas
aminogram (ebiody)
trystom
gelpro
sozo
lumie
accuniq
metrisis
gelprocom
solo abadi
Copyright 2015 © Vitako.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: INTERPROG Krzysztof Krotowski